WhatsApp: האם קיים בוט לעסק?

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

יש הרבה צ'אטבוטים זמינים בוואטסאפ. חלקם נבנים על ידי מפתחים וחלקם נבנים על ידי חברות. זה לא קל לבנות אחד בעצמך אבל אפשר לעשות את זה עם הכלים הנכונים. בניית בוט עבור WhatsApp היא לא קלה כמו שזה נשמע. ישנם כמה אתגרים שיש לטפל בהם לפני שמתחילים בתהליך. האתגר הראשון הוא היעדר פלטפורמת מפתחים לבוטים והאתגר השני הוא היעדר פרוטוקול סטנדרטי לתקשורת בין בוט לאפליקציה. אנחנו יכולים ליצור בוט עבור WhatsApp בעזרת Chatfuel. Chatfuel היא פלטפורמת בניית צ'טבוטים בינה מלאכותית המאפשרת לנו לבנות בוטים עבור Facebook Messenger, Telegram, Kik ועוד. הוא מספק ממשק גרירה ושחרור, כך שהוא קל לשימוש. ל-Chatfuel יש מספר תכונות שניתן להשתמש בהן כדי להפוך את הבוט שלנו ליותר שימושי ונראה טוב יותר. אנחנו יכולים להשתמש במדבקות ובתמונות בשיחות, להוסיף תפריטים או לשוניות שונות בצד העמוד, או לתת לבוט שלנו שם.

WhatsApp

צ'אט בוט הוא תוכנת מחשב שנועדה לדמות שיחה עם משתמשים אנושיים, למטרה מסוימת או כחלק ממערכת שיחה למטרות כלליות. צ'אטבוטים משולבים לרוב בתוכנות צ'אט ובממשקים מבוססי טקסט אחרים כחלופה לשימוש במקלדת ועכבר. ישנן דרכים רבות שבהן תוכל ליצור בוט משלך עבור WhatsApp. לדוגמה, אתה יכול להשתמש ב-API של החברה שיצרה את הצ'אטבוט שלך, או שאתה יכול לבנות אותו מאפס באמצעות כלי AI כגון Wit.ai או LUIS.AI בוט הוא יישום תוכנה המריץ משימות אוטומטיות דרך האינטרנט. ניתן לכתוב בוטים בכל שפת תכנות, ויכולים לבצע כל סוג של פקודה. פיתוח בוטים הוא תעשייה מתפתחת וההערכה היא שעד 2020, יהיו כמעט חמישה מיליארד בוטים בפעולה. צ'טבוט הוא תוכנת מחשב המנהלת שיחה באמצעות שיטות שמיעתיות או טקסטואליות. בשנים האחרונות צ'אטבוטים הפכו פופולריים יותר ויותר מכיוון שהם מספקים דרך נוחה לתקשר עם עסקים ושירותים. עלינו לשים לב שישנן דרכים רבות לבנות בוט עבור WhatsApp. לדוגמה, אם אתה רוצה ליצור צ'אט בוט משלך, אתה יכול להשתמש ב-API.AI או Chatfuel. אם אתה רוצה להשתמש בבוט קיים, אתה יכול להוריד אחד ב-App Store או ב-Google Play Store.

צ'אט בוט

WhatsApp היא אפליקציית הודעות פופולרית שיש לה למעלה מ-1.5 מיליארד משתמשים פעילים בחודש. החברה משפרת ללא הרף את האפליקציה כדי להפוך אותה ליותר ידידותית למשתמש וכדי להציע תכונות נוספות. נכון לעכשיו, החברה עובדת על תכונה חדשה שתאפשר למשתמשים לשוחח עם בוטים בוואטסאפ. הרעיון מאחורי תכונה זו הוא לתת לעסקים הזדמנות לתקשר עם הלקוחות שלהם מבלי ליצור אפליקציה נפרדת למטרה זו. עם תכונה חדשה זו, עסקים יוכלו לשלוח הודעות, תמונות וסרטונים דרך WhatsApp מבלי להיות בעלי כישורי תכנות כלשהם. כדי לבנות בוטים עבור WhatsApp, מפתחים יכולים להשתמש ב-API מ-Wit.ai או DialogFlow מטרת הבוט היא לשלוח הודעה למשתמש כאשר הוא לא פעיל למשך פרק זמן מסוים. הבוט גם ישלח הודעות אם למשתמש יש הודעות שלא נקראו. זוהי דוגמה לאופן שבו ניתן להשתמש בבוטים במקום העבודה, מכיוון שהם מסוגלים לבצע משימות שאחרת היו קשות מדי עבור בני אדם.

אודותינו

שירותי תרגום עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים שירותי תרגום מקצועיים, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום.

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
Elementary School Tests
איך למצוא אתר מבחנים מושלם לבית ספר יסודי

מציאת אתר מבחנים לבית ספר יסודי היא משימה שדורשת קצת מחקר. אפשר למצוא אתרים רבים שמציעים מבחנים מכל הסוגים, אך מטרתנו היא למצוא את האתר המבחנים המושלם לבית ספר יסודי. הגורמים החשובים ביותר לבחינה הם התאמה לגילאי הילדים, רמת הקושי המתאימה, והאם האתר מציע תמיכה ופידבק לתלמידים.

למאמר המלא »
שיווק דיגיטלי
חברת קידום אתרים: למה המתחרים שלכם מנצחים אתכם עם שירותי SEO מקצועיים?

כמעט כל עסקה מתחילה היום עם שאילתה בגוגל, כך שאי אפשר להפריז בחשיבות של אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), ובעלי עסקים רבים מבינים את החשיבות של שכירת שירותי המומחים בתחום, כשהם מבחינים במתחרים שלהם, שמקבלים מיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש בגוגל.

למאמר המלא »

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו