מה חשוב לדעת על אנגלית בפסיכומטרי?

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

הבחינה הפסיכומטרית היא בחינה חשובה מאד והיא מהווה צעד משמעותי וחשוב לקראת הקבלה למסלול הלימודים האקדמיים שכל אחד יבחר לעצמו. צריך להתכונן לקראתה לא מעט וגם לחלקים הנפרדים שלה – עברית, מתמטיקה ואנגלית יש את החשיבות האישית שלו להמשך תהליך קבלת ההחלטות.

 

למה החלק של אנגלית חשוב ביותר?

עבור ישראלים ששפת האם שלהם היא עברית יש חשיבות לרמה שבה הם מדברים ומבינים דווקא את האנגלית. התייחסות יתרה לנושא של ידיעת השפה העברית תהיה קשורה יותר לעולים חדשים או למי שגדל בבית דו לשוני אך עבור ישראלים יש חשיבות גבוהה בנוגע לשפה האנגלית. ראשית, האקדמיה דורשת רמה גבוהה של השפה האנגלית בשל הצורך להתמודד עם מאמרים באנגלית ובשל הציפייה שהאקדמיים יהיו מסוגלים לנהל שיחה מקצועית באנגלית עם קולגות ועמיתים. שנית, ידיעת השפה האנגלית ברמה גבוהה מעידה על רמה אישית גבוהה של אותו אדם ולכן חשוב מאד להשקיע בלמידה לפרק ספציפי זה.

 

החשיבות היתרה של החלק באנגלית בפסיכומטרי

כאמור, חשוב מאד לתת התייחסות מיוחדת ללמידה לקראת החלק של אנגלית בבחינה הפסיכומטרית. יש מי שרוצה ציון פסיכומטרי גבוה על מנת להצליח להתקבל ללימודים שדרישות ההרשמה אליהם גבוהות. מטרה נוספת היא לקבל בחלק של אנגלית ציון גבוה שייתן פטור מלימודי אנגלית שבדרך כלל המשמעות שלהם היא שעות נוספות במערכת השעות ובמקרים מסוימים גם תשלום נפרד בנוסף לתשלום שכר הלימוד. יש מי שלאחר שיקבל את הציון של הבחינה כולה ימצא את עצמו מאוכזב מהציון שקיבל בחלק של אנגלית ולכן יבחר לגשת לבחינה נפרדת באנגלית וכך יקבל את הפטור המיוחל מלימודי אנגלית.

 

איך הכי כדאי ללמוד לפסיכומטרי?

בין אם מקדישים זמן ללמידה לחלק של השפה העברית, האנגלית או החשיבה הכמותית (מתמטיקה) חשוב מאד לבצע תרגול פסיכומטרי. הכוונה יכולה להיות לביצוע תרגילים שונים על מנת להתכונן לקראת סוגי השאלות שיכולים להישאל בבחינה אך גם יכול להיות שמשמעות התרגול תהיה ישיבה בחדר סגור, עם שעון עצר ובלי שום הסחות דעת על מנת לדמות מצב של מבחן אמיתי. כך מתכוננים לקראת איך שהמבחן ייראה ויש ידיעה לקראת מה הולכים, ידיעה שבהחלט יכולה לתת הרבה שקט נפשי. הרבה סטודנטים לעתיד נלחצים לפני הבחינה ולכן תרגול והתכוננות נכונים יכולים להפחית בצורה משמעותית את מפלס הלחץ ולאפשר לנבחן להיות מרוכז במענה על השאלות על פי הדרישה, מה שיכול לשפר את הסיכויים שלו לציון גבוה.

אודותינו

שירותי תרגום עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים שירותי תרגום מקצועיים, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום.

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
Elementary School Tests
איך למצוא אתר מבחנים מושלם לבית ספר יסודי

מציאת אתר מבחנים לבית ספר יסודי היא משימה שדורשת קצת מחקר. אפשר למצוא אתרים רבים שמציעים מבחנים מכל הסוגים, אך מטרתנו היא למצוא את האתר המבחנים המושלם לבית ספר יסודי. הגורמים החשובים ביותר לבחינה הם התאמה לגילאי הילדים, רמת הקושי המתאימה, והאם האתר מציע תמיכה ופידבק לתלמידים.

למאמר המלא »
שיווק דיגיטלי
חברת קידום אתרים: למה המתחרים שלכם מנצחים אתכם עם שירותי SEO מקצועיים?

כמעט כל עסקה מתחילה היום עם שאילתה בגוגל, כך שאי אפשר להפריז בחשיבות של אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), ובעלי עסקים רבים מבינים את החשיבות של שכירת שירותי המומחים בתחום, כשהם מבחינים במתחרים שלהם, שמקבלים מיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש בגוגל.

למאמר המלא »

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו